Takip Edin

Kutahya

BAYRAM TEDBİRLERİ ALINDI

ÇEVİK: ASAYİŞ VE TRAFİK TEDBİRLERİNİ ARTIRDIK

Kütahya’da Kurban bayramı öncesi asayiş ve trafik tedbirleri artırıldı.

KÜTAHYA İL EMNİYET MÜDÜRÜ HASAN ÇEVİK, BAYRAM ÖNCESİ ASAYİŞ VE TRAFİK TEDBİRLERİNİ ARTIRDIKLARINI SÖYLEDİ. ÇEVİK; “RAMAZAN BAYRAMINDA OLDUĞU GİBİ İNŞALLAH BU BAYRAMI DA HERHANGİ BİR OLUMSUZLUK YAŞAMADAN KUTLARIZ” DEDİ.

Kütahya’da Kurban Bayramı öncesi asayiş ve trafik tedbirleri artırıldı. Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, sorumluluk alanlarındaki asayiş ve trafik tedbirlerini aldıklarını söyledi. Çarşılarda, pazarlarda, alış veriş merkezlerinde, terminalde, tren garında devriyelerin artırıldığını belirten Çevik, “Gece gündüz şekilde halkımızın daha rahat hareket edebilmesi amacıyla güvenlik önlemlerimizi aldık. Ayrıca bayram tatili başladıktan sonra çevre yolumuzda, arterler üzerinde trafik ekip sayılarını artırarak, halıkmızın daha huzurlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için çalışacağız. Umarım bir kaza olmaz ve can güvenliği içinde vatandaşlarımız ulaşımını gerçekleştirir. “ dedi.

Çevik; “Geçtiğimiz Salı günü açılan hayvan pazarında da yoğunluk olması nedeniyle herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için trafik ve asayiş yönünden tedbirlerimizi aldık. Ramazan Bayramı gibi inşallah bu baramda da bir olumsuzluk yaşamayız.” açıklamasında bulundu.

İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, bayram tatilinde yola çıkacak olan sürücüleri kurallara uymaları, dikkatli v edinç olmaları, yoruldukları zaman belli aralıklarla istirahat etmeleri konusunda uyardı. “Can taşıdığınızı ve sorumluluklarınızın ağır olduğu bilinciyle hareket etmelerini istiyoruz” diyen Çevik, “Biz denetim marifetiyle uyarıyoruz ancak önemli olan insanların trafik bilincinde olarak ulaşımlarını sağlamalarıdır. Gideceğim yere yaklaştım deyip tedbirleri elden bırakmamaz lazım” ifadelerini kullandı.

Devamını oku