SON DAKİKA

43.com.tr – Kanal 43 Kütahya'nın Ekranı…
reklam
HAKKIMIZDA

Kanal 43 Programcılık ve Yayıncılıkları Anonim Şirketi ve Kanal 43 logo’ lu televizyonumuz 1993 yılında karasal yayın hayatına başlamıştır.

1 Mart 2015 tarihinde Çelikler Holding bünyesine katılan televizyonumuz, yeni yapılanması ve hizmet binasıyla 1 Nisan 2018 tarihinde TÜRKSAT 4A uydusundan yayına başlayarak karasal yayından sonra uydu yayın hayatına başlamıştır.

Kütahya merkezde bulunan binamız 1.100 m2 kapalı, 300 m2 açık alanı olan tarihi bir yerleşkeye sahiptir.

Her gün saat başı haberlerimizle ve yayın kuşağımızdaki farklı içerikli programlarla izleyicilerimizle buluşmaktayız. Merkez ve bölgelerde yaklaşık 50 kişilik profesyonel ekibimiz ve yönetim kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yayın içeriğimizin temel hedefi Kütahya ve Kütahyalıya hizmettir. Bu çerçeveden bakılınca kurumumuz çok fazla ticari amaç güden bir kuruluş değildir.

Ülke ve dünya gündemini yakından takip etme adına Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı abonesi olan televizyonumuz, ulusal haberlerde AA ve İHA havuzundan haber yayını ve canlı yayınlar yapmaktadır.

İlkeli yayın anlayışından taviz vermeden yayın hayatına devam eden kuruluşumuz artık internet aracılığı ile de yayınını geniş kitlelere ulaştırmaktadır.

SON DAKİKA HABERLERİ